DESTEK BİRİMLERİ


Teknik Koordinatörlük


Hastanemiz bünyesinde faaliyet gösteren Teknik Koordinatörlük biriminde 1 mühendis,1 tekniker,3 teknisyen, 5 memur, 2 Ambar Memuru ve 37 geçici personel görev yapmaktadır. Yaklaşık 91.000 m2 kapalı alana sahip hastanemizin; ısıtma, soğutma, inşaat, elektrik, biyomedikal, telefon santrali ve her türlü metal ahşap tamir bakım imalatı yapılmaktadır. Yapılan bu işlemler birimlere bölüştürüldüğünde;
Makina Tesisat: Sistamde bulunan eşanjör, boiler, pompa, ısıtma ekipmanları ve metal ekipmanları bakım-onarımları, temiz su - pis su hatlarının bakımı, çelik konstrüksiyon imalatları, her türlü hastane metal aksamlı ekipmanlarının tamir ve bakımları yapılamaktadır.
Elektrik: Yaklaşık 5.000 KWA elektrik gücüne sahip trafo ve enerji merkezinin (hastane bitiminde 10.200 KWA) bakım onarım ve işletme hizmetleri, otomasyon ve görüntüleme hatlarının çekimi, 70 pbx + 10 dış hat ve 1722 abonelik iç hatlı telefon hizmetleri ile birlikte her tür elektrik aksamlı ekipmanların bakım onarımı yaplmaktardır.
Soğutma - Gaz Sistemi: Havalandırma-Soğutma ve her türlü tıbbi gaz hatlarının bakım ve onarımları, mutfak gereçleri onarımları, morg, soğuk oda gibi kompenantların tamiratları yapılmaktadır.
İnşaat: Sıva, duvar , alçı, alçıpan, boya, karo, fayans, mermer ve çatı onarımları, her tür ahşap pano, masa, kitaplık, dolap, sehpa, etejer vs. imalat ve bakım onarımları yapılmaktadır.
Biyomedikal: Hastanemizde bulunan tıbbi alet ve ekipmanlarının atelyemiz imkanları dahilinde her tür bakım ve onarımları yapılmaktadır.

İletişim


Telefonlar: 0-424-2333555-( 1017-1007-1008)