DİĞER HİZMETLER


OTOPARKLAR

Hastalar ve yakınları için hastanemizde 1000 araç kapasiteli açık bir otopark alanı bulunmaktadır.
Hastane ana girişinde sadece hasta indirme amaçlı olarak ve Acil Servis’e hasta ulaştırılabilmek için alanlar bulunmaktadır. Bu alanlara Hasta indirme bindirme dışında hiçbir şekilde araç park ettirilmemektedir.
Hastanelerimizin çevresindeki diğer otopark alanları ise sadece görevli personelin özel manyetik kartları ile girebildikleri park yerleridir. Buralardan geçici de olsa yaralanmak için lütfen görevlilere ısrar etmeyiniz.

BANKA VE ATM’LER
Hastanemiz Üniversite Kampusu içerisinde bulunmaktadır. Kampus içerisinde(hastanemize 5 dakika mesafede) Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası bürolarından tüm bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Ayrıca hastanemiz ana girişinde Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankasına, kampus içerisinde ise İş Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankasına ait 24 saat online bankamatikler (ATM'ler) bulunmaktadır.

PTT VE ANKESÖRLÜ TELEFONLAR
Hastanemizin Ana Girişinde mektup ve APS gönderimi, telefon kontörlü kartı, telefon faturası tahsilatı, havale çekimi, telgraf vb işlerinizi yürütebileceğiniz bir PTT şubesi bulunmaktadır.
PTT şubesinde telgraf, APS ve iadeli taahhütlü posta hizmetleri 15:00’e kadar, havale, posta çeki, telefon tahsilatı hizmetleri 16:30’a kadar verilmektedir. Diğer hizmetler 17.00’ye kadardır. 12:00-13:30 arası öğle tatili vardır
Hastanemiz içerisinde bulunan Ankesörlü Telefonların yerleri,
Acil Servis Girişinde,
C Kapsı / Ziyaretçi Girişinde,
Zemin Kat Asansör girişinde,
1,2,3,4,5,6,7,8,9. Kat Servis Girişlerinde,
B1 Asansör girişinde,
Hastanemiz 9. Katında bulunan hasta ve hasta yakınları kantininde,

KANTİN- KAFETERYA, LOKANTA
Hastanemiz C Kapısı girişinde, ameliyathane bekleme salonunda, hastane 9. katında hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Kantin- Kafeterya bulunmaktadır. Ayrıca hastanemizin 9. Katında hasta yakınları için bir restoran bulunmaktadır.

FOTOKOPİ ve KIRTASİYE
Hastanemiz ana girişinde (Poliklinik Girişi yanında) bulunan fotokopi biriminde her türlü kırtasiye ihtiyaçları 08:00-17:00 saatleri arasında bulunmakta, bu saatler dışında Hastane Girişende bulunan Kantinden ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.Ayrıca hastalarımızın rapor ve reçete gibi işlemleri için ihtiyaç duyabilecekleri fotokopi hizmeti verilmektedir.